Pas dy humbjeve radhazi në Premeier League, Chelsea ka shënuar fitore.

Skuadra e Antonio Contes ka mposhtur WBA me rezultat 3-0.

Golat për Chelsean i shënuan Hazard, Moses dhe përsëri Hazard.

Me këtë fitore, Chelsea renditet e katërta me 53 pikë, një më shumë se Totenhem në vend të pestë. /Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=HO7cd2XImHw