Champions League, sonte luhen këto dy takime

Sonte zhvillohen dy takime tjera të fazës me eliminim direkt në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja kryesore zhvillohet në Madrid. Ku Reali e pret PSG në “Santiago Bernabeu”.

Ndeshja tjetër zhvillohet në mes të Portos dhe Liverpulit.

Të dyja takimet fillojnë pej orës 20:45./Drenicapress.info/