Çfarë super-goli nga Ronaldo (Video)

Cristiano Ronaldo ka arritur të shënojë edhe golin e dytë dhe të epërsisë për Juventusin ndaj Empolit.

Ylli portugez golin e parë e shënoi nga penalltia, ndërsa të dytin me një super-goditje.

Shijojeni golin e shtatë në kampionat të 33-vjeçarit, që moshën e ka vetëm numër./Periskopi/