Çfarë po festojnë kryeministri Haradinaj dhe këshilltarët e tij?

Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj ka ndarë pak kohë me këshilltarët e kabinetit të tij për ta pirë nga një kafe.

E gjitha kjo pasi këshilltarja simpatike, Diellza Hoti feston sot ditëlindjen.

Përmes një postimi në “Facebook” ajo ka treguar se ka mbushur 23 vjet, transmeton Indeksonline

Përpos Haradinajt, në foto shihen edhe Avni Arifi, Eroll Belegu, Jahja Lluka etj…