Burim Ademi, i cili njihet për videot dhe fotografitë qesharake në Instagram, e ka postuar së fundi një foto me dy vezë të vogla në tigan.

Në mesazhin bashkangjitur fotos, Burimi ka shkruar: “Voe n’su te nje gjakovari”.

Por duket se kjo ‘hajgare’ nuk i ka pëlqy legjendës së futbollit shqiptarit, ish kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana, shkruan Ballkani.info.

“Me rendësi Burimoooo mi pas ato poshtë të mëdhaja”, ia ka kthyer Cana.

E Burim Ademi i është përgjigjur duke i thënë se “të dua vllaqko i madh je”. /Ballkani.info/