Albert Bunjaki ka folur për kundërshtarin e radhës të Kosovës së Ligës së Kombeve, nëse e kalon Azerbajxhanin nesër.

Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki ka thënë se kundërshtari kryesor i Kosovës në Ligën D do të jetë Maqedonia.

“Maqedonia është kundërshtari kryesor i Kosovës, pasi janë të fuqishëm”, tha fillimisht Bunajki, përcjell “lajmi.net”.

“Gjerorgjia dhe Bjellorusia, janë poashtu të forta, duke parë renditjen e tyre në FIFA, por që kjo do të varet edhe nga forma e Kosovës”, ka shtuar më tej Bunjaki. /Lajmi.net/