Bombë në Stallovë të Prishtinës

Një person ka raportuar se gjatë ecjes në pyllin e fshatit Stallovë të Prishtinës, ka gjetur një mjet të dyshuar shpërthyes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësia e FSK-së –  EOD-së dhe kanë bërë shpërthimin e mjetit  në mënyrë të sigurt./Indeksonline/