Berisha e huq penalltinë (video)

 

Besart Berisha ka huqur panalltinë për skuadrën e tij Mlebourne Victory që u mposhtë nga Wellington Phoenix me rezultat 2-3.
Berisha në minutën e 17-të ka dështuar të shënojë nga penalltia, dhe për ta bërë edhe më tw keqe paraqitjen e tij, ai u ndëshkua edhe me karton të verdhë.
Loading...