Baristi që bën mrekulli me kafe, portreti i Adem Jasharit në makiato (VIDEO)

Tashmë jemi mësuar që baristi Jetmir Maliqi, cili vie nga Malësia e Gollakut të bëj piktura mahnitëse në kafe.

Loading...

Por gjatë ditës së sotme ai realizoj njërën prej pikturave më të bukura të bëra ndonjëherë në kafe, të cilën ekskluzivisht ja dërgoj portalit Drenica Press.

Me këtë rast Jetmir Maliqi për portalin Drenica Press tha se” talentin tim si barist të krijoj piktura të ndryshme po e zhvilloj vazhdimisht. Dhe në 20 vjetorin e rënies së Komandantit Legjendar Adem Jashari nuk mund të mungonte një pikturë me fytyrën e Adem Jasharit, të cilën e bëra me kënaqësi/DRENICA PRESS/