Aktorja e njohur turke trishton fansat, heq dorë nga aktrimi

Aktorja e njohur e serialit ‘Karadayi’, Berguzar Korel, e njohur me rolin e Ferides, ka dhënë lajmin e trishtueshëm për fansat e saj.

Ajo i ka njoftuar të gjithë se ka hequr dorë nga aktrimi dhe trego se tashmë është më e qetë dhe do t’i përkushtohet maksimalisht familjes së saj.

Fansat e Berguzar janë mërzitur nga ky vendim dhe i kanë kërkuar aktores ta mendojë sërish këtë vendim. Për t’i qetësuar ata, kjo e fundit është shprehur se ky vendim është i përkohshëm dhe mbase në të ardhmen do të rikthehet sërish.