????????????????????????????????????

Aktori shqiptar Bes Kallaku sot ka publikuar një video në llogarinë e tij ‘Instagram‘ duke sjellë një version qesharak të këngës së Xhensilës, shkruan GazetaBlic.

Videon e sjelli nga makina.

Video kjo e cila i bëri për të qeshur të gjithë dhe mori komente të shumta.

Por nga momentet qesharake që mund t’i shohim në video, ndoshta iu ka ikur ky detaj.

Aty shihet se aktori ka vozitur në autostradë me kilometra, duke tejkaluar rregulloren.

Bes Kallaku, ka vozitur 140/ 150.

Fotot e mëposhtme tregojnë çdo gjë:

Për ta vërtetuar më mirë mund ta shihni edhe videon.