Aksioni që ‘trullosi’ futbollistët e Totenhemit dhe përfundoj me gol (VIDEO)

Barcelona po avancon me rezultat 3-1 ndaj Tottenhem.

Për 3-1 k shënuar Leo Messi pas një aksioni maestral me pasime të shkurtëra të cilat ishin të pa pakapshme për londinezët.

Shikojeni…