Aksident, vetura përfundon në lumin Bistrica |FOTO

Një vetëaksident ka ndodhur gjatë ditë sot në Pejë.

Loading...

Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, për shkaqe ende të panjohura vetura e tipit Ford ka dalë nga rruga dhe  ka përfunduar në lumin Bistrica.

Në fotografitë e siguruara nga Gazeta Metro, shihet se veturën në fjalë me një mjet transportues, po mundohen ta nxjerrin nga uji.