Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Dardani të Ferizajt, raporton Indeksonline.

Një traktor dhe një veturë janë përplasur mes veti ku për pasojë disa persona kanë marrë lëndime trupore.

Dëmet materiale janë të konsiderueshme ndërsa ende nuk dihet se si ka ardhur deri të aksidenti.

Policia rrugore ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me hetimin e aksidentit./Indeksonline/