Një person gjersa ishte duke drejtuar veturën, ka goditur këmbësoren femër.

Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 13:20 në rrugën “Ahmet Delija”, në Skenderaj.

Sipas raportit të Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.