Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në aksin rrugor Gjakovë- Klinë.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se lëndime të rënda trupore kanë marrë disa persona dhe dyshohet në viktima.

Të përfshira janë tri  vetura, një “Mercedes” dhe “Opel Astra”. Në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëhere Policia e Kosovës.

Indeksonline do t’iu mbajë të informuar lidhur me rastin në fjalë. /Indeksonline/