Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Klinë.

Si pasojë e këtij aksidenti ka edhe persona të lënduar. Vetura e aksidentuar në këtë rast është ‘Golf 2’ dhe ka pësuar dëme të mëdha materiale, shkruan Indeksonline.

Vetura ka dalë jashtë rrugës përderisa nuk dihet nëse në aksident është përfshirë edhe ndonjë veturë tjetër./Indeksonline/