Aksident para pak minutave në rrugën Skenderaj-Drenas |Foto

Një aksident komunikacioni sapo është regjistruar në rrugën Skenderaj-Drenas, transmeton Gazeta Drenica Press.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Polac.

Organet e rendit janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. Nuk dihet a ka të lënduar. /Drenica Press/