Një aksident komunikacioni është regjistruar para pak minutave në Korroticë të Ultë të Drenas, njofton Gazeta Drenica Press

Në këtë aksident është përfshirë një veturë e markës BMW dhe një veturë VW.

Sipas një burimi të Drenica Press aksidenti është pa lëndime të rënda, vetëm me dëme materiale. /Drenica Press/