Aksident në Vushtrri, lëndohen 5 persona

Gjatë ditës së djeshme në qytetin  Vushtrrisë ka ndodhur një aksident trafiku mes një kamioni dhe një veture.

Gjatë aksidentit lëndime trupore kanë pësuar ngasësi dhe katër pasagjerë të veturës. Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.