Një aksident me lëndime trupore është regjistruar në rrugën “Fadil Rrustemi” në Skenderaj.

Sipas organeve të rendit, vozitësi mashkull k-shqiptar me veturë nga pa kujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka marr vetë vozitësi dhe pasagjeri i tij mashkull k-shqiptar.

Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor. /Drenica Press/

No tags for this post.