Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Likofc të Skenderajt.

Mësohet se në aksident kanë qenë të përfshirë një biçikletë që e drejtonte i dyshuari mashkull K/Shqiptar. Drejtuesi ka pësuar lëndime trupore dhe është duke u trajtuar në QKUK.

Policia e Kosovës ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme dhe është duke u trajtuar si aksident trafiku me lëndime. /Drencia Press/