Aksident në rrugën Skenderaj-Klinë, ka edhe të lënduar (Foto)

Një aksident komunikacioni është shënuar para pak minutave në magjistralen Skenderaj-Klinë, njofton Drenica Press

Loading...

Sipas një burimi të Drenica Press, në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura, dhe ka rezultuar me dy persona të lënduar.

Mësohet se të aksidentuarit janë transportuar me një veturë private për në spitalin e Klinës. /Drenica Press/