Aksident në rrugën Drenas-Komoran |Foto/Video

Një aksident komunikacioni është regjistruar në paraditën e sotmë në aksin rrugor Drenas-Komoran, transmeton Gazeta Drenica Press

Aksidenti është regjistruar në rrugën për Komoran, pjesë kjo e cila po paraqet vështirësi për qarkulluesit e automjeteve, meqë edhe aksidentet në këtë vend nuk janë të rralla.

Për më shumë shih videon dhe foton më poshtë. /Drenica Press/