Aksident në Polac të Skenderajt, ka të lënduar (FOTO)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në fshatin Polac të Skenderajt, shkruan Drenica Press.

Loading...

Sipas një burimi të portalit Drenica Press aksidenti ka ndodhur tek rreth-rrotullimi në fshatin Polac të Skenderajt, ku janë përfshirë dy makina dhe si pasojë kanë marrë lëndime pasagjerët e këtyre makinave, të cilët janë dërguar me emergjencë për tretman mjekësor, por për fat të mirë nuk kanë pësuar lëndime të rënda trupore./DRENICA PRESS/

Më poshtë e keni foton e aksidentit