Aksident në Komoran, makina përfundon në ara (FOTO)

Në magjistralen Prishtinë-Pejë, saktësisht në Komoran ka ndodhur një aksident trafiku.

Një veturë e llojit ‘Opel’ dhe një “Mercedes” janë përplasur në mes vete. Në fotografitë e siguruara nga Gazeta Express, nga ky aksident, shihet se vetura e llojit “Mercedes” ka përfunduar jashtë rrugës.

Loading...

Ky aksident si duket ka përfunduar vetëm me dëme materiale, pasi nuk raportohet për të lënduar./GazetaExpress