Aksident mes policisë dhe një kamioni (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Gjakovë.

Në këtë aksident është përfshirë vetura e policisë dhe një kamion-mikser, transmeton Magazina.al

Siç shihet edhe në fotografi, vetura e policisë është përplasur me kamionin-mikser, ndërsa nuk raportohet për të lënduar./Magazina.al/