Aksident komunikacioni në Skenderaj

 

Sot rreth orës 15:00 ka ndhur një aksident komunikacioni në hyrje të qytetit të Skenderajt, shkruan Drenica Press.

Sipas burimeve të Drenica Press aksidenti ka ndodhur në hyrje të qytetit të Skenderaj, më saktësisht afër Zjarrëfikësve të Skenderajt, ku dy makina njëra e tipit Golf 2 dhe një BMW janë aksidentuar, ende nuk dihet gjendja e të lënduarve në këtë aksident. /DRENICA PRESS/