Aksident i rëndë, vetura godet këmbësoren dhe ikën

Foto ilustrim

Të martën në rrugën “Hasan Prishtina” në Vushtrri është raportuar për një aksident trafiku në mes një automjeti me vozitës të pa njohur dhe një këmbësoreje.

Pas shkaktimit të aksidentit vozitësi i veturës së pa njohur është larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima ka marrë tretman mjekësor në qendrën spitalore Vushtrri, ku pas tretmanit është liruar.

Me vendimin e prokurorit, rasti është inicuar dhe mbetet të hetohet.