Aksident i rëndë trafiku, dy të lënduar (FOTO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak castesh në magjistralen Ferizaj-Viti.

Loading...

Të përfshirë në aksident ishin dy automjete; Golf III si dhe një kombi. Mësohet se dy persona kanë pësuar lëndime dhe të njëjtit janë dërguar në emergjencë.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë marrë me rastin.

 Indeksonline ua sjellë fotot: