Lajmi i Fundit nga Drenica Press
Informohu shpejtë, drejtë dhe saktë

Një aksident komunikacioni sapo ka ndodh ne Skenderaj.

Sipas një lexuese të Drenica Press, aksidenti ka ndodh në hyrje të fshatit Llaushë të Skenderajt dhe të lënduar janë dy persona.

Ambulanca dhe organet përgjegjëse janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Drenica Press do t’ju njofton me lajme të reja lidhur me këtë aksident.

No tags for this post.