Aksident i rëndë në Drenas (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Drenas, në të cilin janë përfshirë dy makina.

Loading...

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 11:00. Pas aksidentit në vendin e ngjarjes ka dalë menjëherë dhe autoambulanca dhe Policia e Kosovës.

Në fotografitë e siguruara nga Periskopi, shihet që ajo pjesë e rrugës është bllokuar pas aksidentit.