Agim Bahtiri kryetari i Mitrovicës ishte i ftuar në rubrikën ‘Mysafir te kryetari‘, në emisionin ‘1 kafe prej shpisë‘, shkruan GazetaBlic.

Kryetari i Mitrovicës tregoj disa detaje lidhur me pjesëmarrjen e këngëtares me fame boterore Shakira.

Ai tha se  Shakira bashkë me të do të shëtitet prej anës së jugut në anën e veriut, në rreth rrotullim dhe do të kthehet bashkë me të.

Po ashtu këngëtarja do të marrë performojë në binë 3 metra lartësi, dhe do të mundohet të ketë një sigurim maksimal gjatë performancës së këngëtares.

Gjatë emisionit e ftuar ishte edhe motra e tij Xheva e cila këndoj një këngë bashkë me kryetarin.

‘Destan Begu’, është një ndër këngët që ata kanë kënduar, teksa Xheva motra e kryetarit i ka rënë çiftelisë.

Shikojeni videon:

/GazetaBlic./

18 orë më parë