Afërdita Demaku vishet e tëra në ‘xixa’, i lë nën hije edhe vajzat e reja

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Loading...

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e ahengje të ndryshme familjare, shkruan ORAinfo.

Gjithashtu mjaftë aktive është edhe në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante e veshur me një fustan me plotë shkëlqim.