Përveç që informon fansat e saj për projektet muzikore, Afërdita Demaku shumë shpesh publikon fotografi familjare, por që më të shpeshta janë ato me bashkëshortin, shkruan GazetaBlic.

Çifti ka disa ditë që ndodhen në Gjermani, nga ku dhe këngëtarja po publikon pamje të ndryshme, ku ai

Në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi teksa shfaqet e lumtur pranë bashkëshortit të saj.

Demaku para një muaji festoi 40 vjetorin e lindjes, ku çifti kishin zgjedhur ishujt Maldive për të festuar.

Afërdita Demaku ka vite që është martuar dhe tani ka dy fëmijë, madje vajza e saj tashmë ka filluar dhe muzikën, ku shumë shpesh i shohim bashkë në ahengje të ndryshme./GazetaBlic