Abelard Tahiri ha iftar me qytetarët e Skenderajt

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka bërë të ditur se sonte ka ngrënë iftar bashkë me qytetarët në Skenderaj.

Loading...

Ai në një postim në Facebook ka thënë se “Ramazani është muaji që çdo vit na përkujton rëndësinë e përvetësimit të vlerave thelbësore njerëzore si toleranca dhe respekti mes njerëzve, pa dallim”, njofton Klan Kosova.