Loredana Zefi ka mbajtur konferencë para mediave bashkë me dy avokatët e saj, Tomë Gashin dhe Artan Sadikun, shkruan GazetaBlic.

Të pranishëm me të ishte dhe Mozziku dhe avokatët Tomë Gashi, dhe Artan Sadiku.

Në një moment Loredana u pyet: “atëherë këto para i ka marrë vëllai yt?”

Loredana nuk pranon të japë emra.

“I kanë marrë disa persona”, ishte përgjigja e shkurtër e Loredanës!/GazetaBlic