Agim Bahtiri e kërcënon Qeverinë (VIDEO)

Mundësia për ndarjen e Kosovës apo shkëmbimin e territoreve me Serbinë ka nervozuar Agim Bahtirin. Kryetari...

FAKTE TË REJA QË TREGOJNË PËR PËRFSHIRJEN E DYSHIMTË TË SAMIR MANES NË BLERJEN E FERONIKELIT

Biznesmeni dhe oligarku, Samir Mane është emëruar drejtori i kompanisë, “NKL Limited”, kompani kjo e...

Kush po fajësohet për vdekjen e 20-vjeçarit në aksident trafiku në Mitrovicë |Video

Shumë aksidente në Frashër të Vogël, sipas banorëve, po shkaktohen për shkak të gjendjes së...

Lajmet e Fundit

Sport

Sport

Teknologji

Kështu nuk e keni parë asnjëherë ish-presidenten Jahjaga

Kreatorja e njohur kosovare, Blerina Kllokoqi-Rugova me një event të veçantë ka shënuar 10-vjetorin e brenditë të saj në tregun e Kosovës, shkruan “Zëri.info”. Në...

Opinione

Faik Konica: Më mirë të shes m… njeriu, se të shkruaj...

Të gjithë e pranojnë karakterin kontravers të Konicës, megjithatë prirja ka qenë që ai gjithnjë të rrezatojë nën një dritë shkëlqyese të të diturit,...

Drenica Kulturë

Drenica Sport

Shqiptare

Kjo është plazha e vdekjes në Shqipëri, kosovarë mos shkoni atje

Gjatë kësaj fundjave pati dyndje pushuesish në plazhin e Porton Novës. Edhe pse njihet si një nga plazhet më të rrezikshëm pasi disa persona...

Kuriozitete

Gatime