Çka po festonin me shqiponjë Ramush Haradinaj, Ramiz Lladrovci dhe Bekim Jashari?

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci pati mbrëmë një darkë me zyrtarë të lartë të AAK-së.Në...

Drenasi që nga mesnata pa rrymë

Drenasi që nga mesanata është pa energji elektrike.Bëhet e ditur se qendra e qytetit është...

Ramiz Lladrovci në “strofullën” e AAK-së, darka që qetëson koalicionin

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci po darkon zot me zyrtarë të lartë të AAK-së.Në praninë...

Lajmet e Fundit

Sport

Sport

Teknologji

Këngëtari nga Drenica, Ismet Balaj, vjen me një super baladë (VIDEO)

Këngëtari i njohur nga Skenderaj, Ismet Balaj, sapo ka lansuar projektin e ri muzikor, përcjell Drenicapress.info“M’ka pa Zoti” titullohet kënga e re të cilës...

Opinione

PSE PO I HYJ GARËS PËR PRESIDENT

Letra e Bernie SandersVëllezër e motra!Ju bëj me dije se kam vendosur të hyj në garën për president të SHBA. Ju kërkoj të bashkohemi...

Drenica Kulturë

Drenica Sport

Shqiptare

Surprizon moti në Durrës, bora zbardh qytetin

Durrsakët janë zgjuar me reshje bore, këtë mëngjes, duke bërë që e regjistruar këtë si borën e parë për këtë dimër.Reshjet e borës janë...

Kuriozitete

Gatime