Votoni Granit Bekajn nga Skenderaj, për golin më të mirë në Gjermani me #5 (VIDEO)

Futbollisti nga Skenderaji, Granit Bekaj ka nevoj që ta votoni me komente ne facebook me  #5, pasi ai është në garë për golën më të bukur në Gjermani, transmeton portali Drenica Press.

Familjarët e Granitit për portalin Drenica Press thanë se deri në ora 17:00 kemi kohë që të votojmë golin e Granitit që ai ta fitoj vendin e parë.

Në video  shihet goli i bukur nga Graniti në largësi prej 50 metrash për skuadrën e tij VFB Straubing. Pas këtij goli Graniti ka qenë shumë i përfolur në gazetat e shtetit gjerman. Ai është një futbollist 20 vjeçar i lindur dhe rritur në Straubing të Gjermanisë./DRENICA PRESS/

 

 

Lexo tjetër  Gjenden trupat e ushtarëve të zhdukur në vërshimet e Teksasit