Viti 2018: Meda dhe Labi më të paguarit për festa

Njerëzit në festa harxhojnë.

Por, disa prej tyre edhe fitojnë, shkruan arbresh.info.

Si përshembull këngëtarët të cilët argëtojnë fansat e tyre.

n’ZOOM ka hulumtuar dhe ju sjell me shifra konkrete se sa paguhet secili artist.

Detajet i kuptoni në linkun më poshtë./arbresh.info/

Lexo tjetër  Edhe një kosovar merr post te rëndësishëm në Shqipëri