Video/ Avionët përplasen me njëri-tjetrin, njëri shpërthen në flakë

Dy avionë u përplasën në aeroportin ndërkombëtar Pearson në Toronto të premten mbrëma, duke shkaktuar një zjarr te njëri prej tyre, frikë dhe panik të madh dhe pasagjerët, të cilët u desh të evakuoheshin me emergjencë.

 

Lexo tjetër  Clinton cilëson programin e Trump-it si një “kërcënim” për demokracinë