Vdes tragjikisht derisa po luante në oborr fëmija 3 vjeçar

Një fëmijë 3-vjecar ka humbur jetën në Fier teksa luante në oborr. Fëmija dhe nëna e tij ishin tek gjyshërit në fshatin Cerven. 

Fëmija po luante në oborr, ku dhe është zënë poshtë nga një karrocë kuajsh.

Bëhete e ditur se për shkak të plagëve të marra, fëmija 3-vjeçar ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Lexo tjetër  Rama: Vetingu do të kalojë me apo pa konsensusin e PD-së