Trepça ‘89-Drenica, ky është rezultati përfundimtar

Drenica ka pësuar humbje në udhëtim në Mitrovicë.

Loading...

Skuadra nga Skënderaj ka pësuar humbje nga Trepça ’89 me rezultat minimal 1-0.

Golin e vetëm të takimit e shënuar Florent Hasani në pjesën e parë.

Pas tri xhirove të zhvilluara në VALA Superligën e Kosovës në futboll, Drenica ka pësuar dy humbje dhe shënuar një fitore, kurse Trepça ’89 ka dy fitore dhe një humbje./Drenicapress.info/