Te “Kroni i Mberit” sapo ndodhën dy aksidente, njëri me fatalitet (FOTO)

Mungesa e anësorëve në rrugët e fshatit Korroticë të Epërme, po shkakton aksidente në këtë vend.

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës në fshatin Korroticë të Epërme, shkruan Indeksonline.

Në bazë të fotografive që kanë dërguar lexuesit e Indeksonline, shihet se vetura ka goditur një lopë duke e lënë të ngordhur.

Poashtu në redaksinë e Drenicapress kanë ardhur edhe disa fotografi për aksidentin tjetër që kanë ndodhur po në Korroticë, por në krahun tjetër të rrugës.

Raportohet për dëme materiale dhe persona janë lënduar./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Sulmuesi me famë botërore sot në Drenas