Sulmuesi me famë botërore sot në Drenas

Ylli i Kosovës Besart Berisha, sot në ora 15:00 zbarkon në stadiumin e Feronikelit “Rexhep Rexhepi”. Berisha do t’a zhvilloj një seancë stërvitore.

Ata që dëshirojnën t’a shohin nga afër topgolashënuesin e ligs australiane, dyert e shtadiumit do jenë të hapura dhe pa pagesë!

Berisha është bashkuar për herë të parë me Përfaqësuesen e Kosovës. Me herët ai kal luajtur edhe për Shqipërinë./Drenicapress.info/

Fotografia e KF Feronikeli

Lexo tjetër  Skenderaj asfalton një rrugë të rëndësishme për qytetarët e saj (FOTO)