Shtyhet ndeshja e madhe në Ligë të Kampionëve

Monaco dhe Borussia Dortmund do të shtyhet për disa minuta, pasi policia franceze ka ndaluar për disa minuta autobusin e klubit gjerman.

Kjo ka shkatu vonë në mbërritje në stadium, dhe kështu kjo ndeshje do të nis pas orarit të parë në ora 20:45.

Edhe ndeshja e parë e zhvilluar nga këto dy skuadra në Dortmund ishte shtyrë për shka të një eskplodimi afër autobusit të Borusisë./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Atletico me një mungesë të madhe kundër Bayernit