Shpend Ahmeti reagon ndaj prishjes së pushimores në Gërmi (FOTO)

Kreu i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar për dëmtimin e pushimoreve në parkun e Gërmisë, raporton “Arbresh.info”.

Kreu i Prishtinës përmes një postimi në Facebook tha se shpreson që  ky akt i vandalizmit të mos jetë akt politik.

Ahmeti poshtë reagimit ka publikuar fotografi të pushimores para dhe pas dëmtimit të saj./Arbresh.

shpend

20664551_681793738673144_657804927165700954_n

20664014_10156521347997166_2000840921261340140_n

 

Lexo tjetër  Çfarë po ‘ziejnë’ Hashim Thaçi e Bekim Çollaku (FOTO)