I shpalluri në kërkim nga policia arrestohet në Skenderaj

Policia e Kosovës përmes raportit të saj ditor ka bërë të ditur se ka arrestuar personin e kërkuar në Skenderaj, transmeton drenicapress.info

“Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës”, thuhet në raport. /Drenica Press/

Lexo tjetër  Haradinaj: Kemi parë gjithë ato tmerre që i ka lufta, kemi parë trimëri që nuk përshkruhet