Shënon Quaresma, por shikojeni çfarë ka bërë Ronaldo (Video)

Portugalia ka kaluar në epërsi në duel me Meksikon në Kupën e Konfederatave.

Për 1-0 ka shënuar Quaresma.

Por punën e kreu Ronaldo që shmangu mbrojtësit meksikan dhe asistoi për mrekulli te Quaresma./Drenicapress.info/

Lexo tjetër  Barcelona fiton në fund ndaj Valencias, i falet Messit (Video)