Shënon Liverpuli (VIDEO)

Liverpuli ka shënuar gol në duel me Porton.

Për 1-0 ka shënuar Sadio Mane në minutën 25.

Lexo tjetër  Luis Enrique është i bindur që Leo Messi do të qëndrojë te Barcelona deri në fund të karrierës. Kështu ka deklaruar tekniku spanjoll, duke e konsideruar të ardhmen e argjentinasit si të sigurt. “E ardhmja e tij? Ne të gjithë e dimë se çfarë mendon ai për klubin dhe klubi për të. Është e qartë se ne duam që ai ta mbyll karrierën këtu”, ka thënë Enrique. Messi është duke u kërkuar me ngulm nga Manchester City.